wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » Testery diagnostyczne uniwersalne2 » Tester diagnostyczny Texa NAVIGATOR TXTs CAR dla PC - wersja osobowe, dostawcze z możliwością rozszerzenia o Truck Agri OWH Bike Marine
Tester diagnostyczny Texa NAVIGATOR TXTs CAR dla PC - wersja osobowe, dostawcze z możliwością rozszerzenia o Truck Agri OWH Bike Marine

Tester diagnostyczny Texa NAVIGATOR TXTs CAR dla PC - wersja osobowe, dostawcze z możliwością rozszerzenia o Truck Agri OWH Bike Marine

Dostępność: Dostępny

Koszt wysyłki: od 24,60 zł Dostępne formy wysyłki dla oglądanego produktu:Kurier - 24,60 zł
Odbiór osobisty - 0,00 zł

Stan magazynowy:

Cena: 13 599,00 zł

Produkt chwilowo niedostępny w sprzedaży

dodaj do schowka

  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)


Najnowsza Texa NAVIGATOR TXTs CAR dla PC


alt
NAVIGATOR TXTs

Tester diagnostyczny Texa Navigator TXTs przeznaczony jest do diagnozowania pokładowych układów elektronicznych w pojazdach osobowych, dostawczych, oraz opcjonalnie ciężarowych,  autobusach, naczepach, pojazdach rolniczych oraz budowlanych a nawet motocyklach, skuterach wodnych, śnieżnych lub quadach.

Urządzenie zapewnia użytkownikowi mobilność i elastyczność podczas pracy, komunikacja z komputerem może odbywać się bezprzewodowo (bluetooth) lub poprzez przewód USB. Na uwagę zasługuje tu doskonała przejrzystość danych wyświetlanych na ekranie komputera, perfekcyjne dopracowane tłumaczenie interfejsu użytkownika na język polski, szybkość pracy samego urządzenia jak i oprogramowania wpływają na komfortową pracę podczas diagnostyki pojazdów. Texa Navigator może być obsługiwane przy użyciu komputera znajdującego się na wyposażeniu warsztatu, co w znaczny sposób pozwala ograniczyć koszty inwestycji w to niezwykle przydatne narzędzie. Tester można łatwo uaktualnić poprzez internet, dzięki regularnym aktualizacjom oprogramowania system diagnostyczny może diagnozować pojazdy wyprodukowane nawet w bieżącym roku.

alt


TXTs jest najbardziej kompletnym i wszechstronnym narzędziem gamy NAVIGATOR'ów i jest w stanie wykonać diagnostykę wszystkich typów pojazdów (samochodów osobowych, dostawczych oraz opcjonalnie ciężarowych, motocykli, maszyn rolniczych oraz silników sprzętu motorowodnego). Brak ograniczeń narzucanych przez kable połączeniowe pozwala użytkownikowi wykonać wszystkie testy diagnostyczne z pełną swobodą przemieszczania się w warsztacie i wokół pojazdu.

NAVIGATOR TXTs umożliwia wykonanie testów autodiagnostycznych, wśród których są: odczyt i kasowanie błędów, odczyt parametrów systemu i stanów aktywacji, regulacje i konfiguracje, kasowanie kontrolek inspekcji serwisowych, poduszek powietrznych, konfiguracje sterowników, adaptacje, kodowanie kluczyków i pilotów, wypalanie filtrów cząstek stałych, kodowanie wtryskiwaczy oraz wiele innych czynności serwisowych.


Oprogramowanie w swojej bazie poza funkcjami typowo diagnostycznymi umożliwia wyświetlenie informacji o lokalizacji złączy diagnostycznych i ewentualnej konieczności zastosowania odpowiedniego adaptera.
 

Tester posiada wieczystą licencję na oprogramowanie tzn.  raz uruchomione oprogramowanie będzie działać dożywotnio nie blokując nigdy w żaden sposób programu ani testera.
Klient sam decyduje kiedy dokonać aktualizacji.
Nie ma żadnego rodzaju kar umownych ani konieczności wykupywania abonamentów itp.
 
 
 

BEZKONKURENCYJNE POKRYCIE

Diagnostyka pojazdów stanowi rdzeń działalności  TEXA. W związku z tym, w celu utrzymania konkurencyjności na rynku, jej głównym celem jest zapewnienie swoim klientom zawsze najlepszego możliwie pokrycia diagnostycznego w postaci jak największej liczby obsługiwanych marek, modeli oraz systemów będących wyposażeniem współczesnych pojazdów.
W celu realizacji tego zadania, do zespołów rozwoju oprogramowania pracujących przy filiach w Europie, dołączyły nowe zespoły pracujące bezpośrednio w Azji tak aby zapewnić szybki i szeroki rozwój oprogramowania również w zakresie pojazdów japońskich, koreańskich, chińskich i indyjskich.
Sieć TEXA zapewnia klientom na całym świecie niespotykane dotąd pokrycie diagnostyczne w kryteriach ilości i jakości.

 
 


http://www.motodiagnostyka.com/images/tester_diagnostyczny_osobowe_dostawcze.gif

alt

Interfejs użytkownika IDC4 jest niezwykle intuicyjny dzięki pionowemu menu, które daje natychmiastowy dostęp do podstawowych funkcji autodiagnostyki takich jak: Parametry, BŁĘDY, STANY, INFO ECU, AKTYWACJE, REGULACJE.  "POMOC AUTODIAGNOSTYKI", to przycisk który pozwala użytkownikowi zobaczyć kartę i uzyskać bardziej szczegółowe wyjaśnienia na temat funkcji, które można wykorzystać w diagnostyce, lub poznać szczegółowo wybrany system.


alt
alt
alt
alt

 


Strona PARAMETRY/ STANY wejść i wyjść
zarządzanych przez sterowniki wyświetla
dane  o aktualnych stanach systemów w postaci numerycznej i graficznej.


 Strona AKTYWACJE to opcja
testów funkcjonowania elementów wykonawczych z możliwością ich
           graficznej prezentacji na ekranie.


 Strona BŁĘDY to opcja obrazująca listę problemów/
           błędów zapisanych w sterownikach, wraz z informacjami 
           dotyczącymi ich charakteru.


Strona REGULACJE daje możliwość wykonywania funkcji kalibracji, inicjowania i programowania
           dostępnych w systemie, pozwalając na zakończenie naprawy. 

PASS-THRU

NAVIGATOR TXTs jest kompatybilny z protokołem PASS-THRU*, który daje każdemu warsztatowi możliwość połączenia się z serwerem centralnym poszczególnych producentów pojazdów w celu pobrania pakietów oprogramowań lub oficjalnych danych technicznych.
 
Funkcja PASS-THRU może zostać wykorzystana w przypadku konieczności aktualizacji oprogramowania jednego lub wielu sterowników lub też w sytuacji ich nieprawidłowego działania.

 

 

SPECYFIKACJA TECHNICZNA:

 
HARDWARE
CORTEX M3 STM32F103ZG 72 MHz, FLASH 1024 KBytes, SRAM 96 KBytes

PAMIĘĆ
Pamięć SRAM: 8 MBit zorganizowane jako 512 Kb x 16 bitów NAND Pamięć flash: 1 GBit na szynie 8 bit

ZASILANIE ZEWNĘTRZNE
8 ÷ 32 Volt

ŁĄCZNOŚĆ USB
Wirtualne RS232 przez urządzenie USB 2.0

POŁĄCZENIE BEZPRZEWODOWE
Bluetooth klasy 1 (30 m)

WYŁĄCZNIK ELEKTRONICZNY
2-kierunkowy, 13 niezależnych pozycji

ZŁĄCZE DIAGNOSTYCZNE
DSUB-26HD standard ISO 22900-1
ZŁĄCZE DO PRZEPROGRAMOWANIA URZĄDZEŃ STERUJĄCYCH
PV wymagane przez protokół SAE J2534

ŚRODOWISKO PRACY
Temperatura robocza: 0 ÷ 50 °C
Temperatura przechowywania: - 20 ÷ 60 °C
Wilgotność robocza: 10% ÷ 80% bez kondensacji

WYMIARY
160 x 170 x 55 mm

WAGA
1 kg

OBSŁUGIWANE PROTOKOŁY
Kody błyskowe, K, L (zabezpieczenie prądowe 100mA) ISO9141-2, ISO14230, CAN ISO11898-2, ISO11898-3, SAE J1850 PWM, SAE J1850 VPW, SAE J2534-1

REGULACJE
Dyrektywa: 1999/5/EC
Bezpieczeństwo: EN 60950
Kompatybilność elektromagnetyczna: EN 55022, EN 55024, EN 301 489-1
Systemy radiowe: EN 301 489-17, EN 300 328-2


Oferujemy także gotowe zestawy z komputerami i zainstalowanym oprogramowaniem, wygenerowanym na dane klienta. W takim przypadku klient otrzymuje gotowy zestaw do natychmiastowej pracy. Każde urządzenie posiada niepowtarzalny numer seryjny oraz pisemne potwierdzenie oryginalności testera oraz oprogramowania. 

alt


Oferta dotyczy wersji Cars czyli osobowe + dostawcze w każdym dowolnym momencie istnieje możliwość rozszerzenia o ciężarowe, rolnicze, budowlane etc. wystarczy dokupić dodatkowe oprogramowanie.

 

 alt

 Masz pytania? Wątpliwości? Chcesz negocjować ceny? Dzwoń!!! Tel. 696 930 696 lub 530 894 984
e-mail: sklep@motodiagnostyka.com

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl